Ned27092020

Posljednje izmjene10:27:00 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet 2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Lepoglava osvojila bod na gostovanju u Petrijancu

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Lepoglava osvojila bod na gostovanju u Petrijancu

U 3. kolu 2. županijske nogometne lige Lepoglava je na gostovanju kod Orača iz Petrijanca odigrala 2:2. Golove za Lepoglavu postigli su Tomislav Bistrović i Benjamin Šantalab.

Lepoglava je prva zabila pogodak nakon što je pritiskom natjerala domaću ekipu na pogrešku. Prvo poluvrijeme ekipa Lepoglave igra bolje i konkretnije što rezultira stvaranjem šansi za povećanje vodstva. Unatoč i dvjema stopostotnim šansama do povećanja vodstva nije došlo.
U prvom dijelu drugog poluvremena domaćin stvara pritisak te koristi pogreške nogometaša Lepoglave i zabija dva gola - prvi iz slobodnog udarca, a drugi nakon slabe reakcije nogometaša Lepoglave kod izvođenja kornera.  Nakon toga Lepoglava opet preuzima inicijativu, pritišće domaćina što rezultirala izjednačenjem na 2:2 što je bio i konačan rezultat utakmice.

- Ostaje žal što i na ovom gostovanju nismo osvojili sva tri boda. Pokazali smo kvalitetu i razinu igre koja može biti temelj za postavljanje visokih ciljeva u ovoj sezoni, istaknuli su u NK Lepoglavi dodajući da su i prva dva kola, u kojima su ostvarene dvije pobjede, pokazale kvalitetu ove ekipe.

Nakon tri odigrana kola Lepoglava se s dvije ostvarene pobjede i jednim remijem, odnosno sa sedam osvojenih bodova, nalazi četvrtom mjestu tablice, u društvu tri kluba s istim brojem bodova. Vodeći Razvitak zahvaljujući stopostotnom učinku ima dva boda više.