Sub21092019

Posljednje izmjene12:12:20 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rukomet Rukometaši upisali novu pobjedu

Rukometaši upisali novu pobjedu

rukomet

U subotu, 13.03. odigrano je 18. kolo HRL-sjever između RK Concordia i RK Lipa iz Pakraca i to pred punim tribinama s glasnom podrškom navijača i gledatelja. Utakmica je završila pobjedom domaće ekipe rezultatom 29:19 (18:9).

Od početka utakmice domaća ekipa dala je gostima do znanja da ju zanima samo pobjeda te je već u prvom poluvremenu stekla ogromnu prednost od 9 golova. Gosti nisu jednostavno imali načina da zabiju gol pored dobro raspoložene obrane i sjajnog golmana, a u to ide u prilog da domaćini u prvih 5 minuta nisu primili ni jedan gol. Za to su zaslužni i glasni navijači koji su podržali klub i dali dodatni poticaj za pobjedu.

Najviše golova, sedam, postigao je Bojan Kolar koji je i najbolji strijelac kluba. U sljedećem kolu koje se igra 20.3. RK Concordia igra protiv RK Marof na domaćem terenu s nadom nastavljanja pozitivnih rezultata.