Posljednje izmjene12:12:20 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rukomet Concordia deklasirala Kneginec

Concordia deklasirala Kneginec

rukomet-mario

U 10. kolu 3. HRL Sjever lepoglavska Concordia došla je do treće pobjede u prvenstvu. U subotu su s visokih 17 razlike ispraćeni gosti iz Kneginca. Domaćini su od samog početka nametnuli svoju igru te s izvrsnom obranom povećavali razliku koja je do poluvremena narasla do 17:6. U nastavku se nije događalo ništa novo u odnosu na prvi dio pa je prednost i dalje rasla.

Konačni rezultat utakmice bio je 33:16 što govori o izvrsno odigranoj obrani. Spomenimo i da su tribine opet bile ugodno popunjene iako je ovog puta izostala bučna podrška domaćih navijača. U sljedećem kolu Concordia gostuje u Velikom Trojstvu pokraj Bjelovara kod istoimenog domaćina. Veliko Trojstvo trenutno zauzima pretposljednje 15. mjesto dok su naši rukometaši ovom pobjedom preskočili goste iz Kneginca te se sada nalaze na 10. poziciji.