Čet14122017

Posljednje izmjene11:51:04 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rukomet 3. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA SJEVER Uvjerljiva pobjeda Concordije na startu prvenstva

3. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA SJEVER Uvjerljiva pobjeda Concordije na startu prvenstva

Rukometaši Concordije odlično su startali u novu sezonu 3. hrvatske rukometne lige Sjever. Na domaćem su terenu s uvjerljivih 32:20 savladali Ivansku.

Od početka utakmice Concordia je nametnula svoju igru i stvarala rezultatsku razliku. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 13:6 za lepoglavske rukometaše koji su u prvom djelu drugog poluvremena razliku udvostručili. Priliku su do kraja utakmice dobili gotovo svi igrači zaključivši utakmicu s konačnih 12 golova prednosti.

Najprecizniji u domaćim je redovima bio Tomislav Funda s osam postignutih golova. Mario Brezovec i Matija Ivanušić zabili su po četiri gola, Patrik Posavec, Bojan Kolar, Ivan Jakopović tri, po dva su gola dali Emin Alsaadi, Marko Pečatnik i Neven Galić, a jedan Mislav Kos.

Unatoč uvjerljivoj pobjedi i to nad momčadi koja prema najavama konkurira za vrh ljestvice, trener Zoran Druško i nije previše zadovoljan igrom vjerujući da ova momčad Concordije može i mora igrati znatno bolje. Dodao je da je ovo tek prva ovosezonska utakmica nakon koje ne treba donositi zaključke i da će se tek u nastavku prvenstva vidjeti snaga ostalih momčadi i tko su glavni konkurenti lepoglavskim rukometašima u borbi za vrh prvenstvene ljestvice.