Ned22092019

Posljednje izmjene12:12:20 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rukomet Concordia otela bod Marofu

Concordia otela bod Marofu

U svojoj 10. utakmici ove sezone rukometaši Concordije gostovali su u Novom Marofu kod drugoplasiranog domaćina i nakon sjajne igre u prvom dijelu na kraju uspjela iščupati bod.

Sjajno prvo poluvrijeme za Lepoglavčane rezultiralo je njihovim vodstvom na odmoru od pet pogodaka prednosti, odnosno 12:17. Nažalost, nisu uspjeli tu visoku razinu održati do kraja utakmice pa su domaćini uspjeli rezultat na semaforu poslije 60 minuta pokazivao 28:28.

U toj utakmici 8 je golova za Concordiju postigao Tomislav Funda, a 6 je dodao Bojan Kolar.

Sljedeću utakmicu Concordia će igrati u subotu u Lepoglavi protiv Trnova koji je u dosadašnjih 11 kola skupio samo 6 bodova.