Ned05072020

Posljednje izmjene02:49:17 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Ostalo PENJANJE Odličan nastup penjača SPK-a Direkt na natjecanju u Paklenici

PENJANJE Odličan nastup penjača SPK-a Direkt na natjecanju u Paklenici

17. međunarodni susreta penjača u Paklenici obilježen je nizom penjačkih natjecanja. U jednom od njih - penjačkom maratonu "Paklenica from dawn to dusk 2016", nastupilo je, i to uspješno, četvero članova Sportsko penjačkog kluba Direkt.

Penjački maraton natjecanje je tijekom kojeg su u12 sati penjanja (od 07:00 do 19:00 sati) penjači trebali popeti što više što težih smjerova, s tim da je svaki smjer penjač smio popeti samo jednom.

Saša Borko i Ivan Vitez (SPK Direkt) su u mješovitim parovima, popevši ukupno 76 smjerova, uvjerljivo osvojili 1. mjesto.
U muškim parovima su Ivan Štefičar (SPK Direkt) i Marjan Lonjak (PK Vertikal) osvojili odlično 2. mjesto, a za taj plasman popeli su ukupno 58 smjerova.

U istoj kategoriji Filip Loparić (SPK Direkt) i Luka Sironjić (SPK Rirock) zauzeli su 5. mjesto.