Pet18102019

Posljednje izmjene11:10:04 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Ostalo TRČANJE Slavko Murić ukupno treći u Cestovnom kupu Hrvatske, odlični rezultati i drugih trkača USR Lepoglava

TRČANJE Slavko Murić ukupno treći u Cestovnom kupu Hrvatske, odlični rezultati i drugih trkača USR Lepoglava

Trkači Udruge za sport i rekreaciju "Sport za sve" Lepoglava uspješno su, ostvarivši odlične rezultate na državnoj razini, zaključili 2014. godinu. Posebno uspješna ona je bila za Slavka Murića koji je osvoji treće mjesto u ukupnom poretku Cestovnog kupa Hrvatske. Riječ je o natjecanju koje organizira Hrvatska udruge cestovnog i planinskog trčanja, a koje se sastoji od sezonske 24 utrke. Najboljih 13 ostvarenih rezultata boduje se za konačan poredak.

Slavko Murić otrčao je 14 utrka koje su mu donijele bodove zahvaljujući kojima se u konačnici plasirao na treće mjestu u ukupnom poretku u konkurenciji 479 trkača, koliko ih je sudjelovalo ove sezone u Cestovnom kupu Hrvatske. Ispred Murića bili su samo pobjednik Drago Paripović – hrvatski rekorder u maratonu te drugoplasirani Petar Delaš - višestruki juniorski prvak u cestovnim utrkama.
Uz treće mjesto, Slavko Murić ukupni je pobjednik u konkurenciji trkača iznad 50 godina, ostavivši iz sebe nekadašnjeg prvaka Hrvatske u polumaratonu.

Odlične rezultate ostvarili su i drugi trkači iz USR "Sport za sve" Lepoglava – Valent i Stjepan Dubovečak te Stjepan Keder.

Valent Dubovečak istrčao je 14 utrka zauzevši u ukupnom poretku 11. mjesto te u konkurenciji trkača iznad 55 godina treće mjesto.

Stjepan Keder, uz 12 istrčanih utrka, u ukupnom je poretku zauzeo 14. mjesto, a u konkurenciji trkača iznad 50 godina treće mjesto.

Stjepan Dubovečak sudjelovao je na 12 utrka i u ukupnom poretku zauzeo 19. mjesto, a u konkurenciji trkača iznad 50 godina.