Pon20092021

Posljednje izmjene01:21:30 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet 2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Unatoč odličnoj igri Lepoglava poražena od vodeće momčadi lige

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Unatoč odličnoj igri Lepoglava poražena od vodeće momčadi lige

NK Lepoglava je u zadnjem kolu zaostalog jesenskog dijela sezone 2. županijske nogometne lige ugostila vodeći NK Zadrugar iz Hrastovskog. Unatoč porazu od 3:4, Lepoglava je pokazala da posjeduje kvalitetu za borbu za sam vrh prvenstvene tablice.

Gosti iz Hrastovskog prvi dolaze do vodstva i to već u 2. minuti utakmice golom Bojana Vrućine. Unatoč tome, Lepoglava se brzo stabilizirala i 10 minuta kasnije poravnava rezultat preko Marka Žuličeka. U 15. minuti utakmice Zadrugar, još jednim golom Bojana Vrućine, dolazi u vodstvo od 2:1, a u 24. minuti golom Karla Kolaka i do vodstva od 3:1. Lepoglava se nije predala već je preuzela inicijativu i posjed lopte. U 44. minuti Renato Jarnjak smanjuje rezultat na 2:3, ali samo pet minuta kasnije Bojan Vrućina vraća vodstvo zadrugara na dva razlike. Mreža gostiju ponovno se trese u 88. minuti. Na 3:4 smanjio je Mario Sinovec. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

- Prikazanom igrom Lepoglava može računati na još bolji plasman u ligi. Imamo kvalitetu za to kao i za igranje vrhunskog nogometa. Sada počinje proljetni dio sezone u kojem je u igri još 45 bodova što znači da imamo prostor za ostvarenje plasmana među prve tri momčadi – ističu iz NK Lepoglave.

Lepoglava se trenutno nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene tablice.

U sljedećem kolu Lepoglava je domaćin Poletu iz Martijanca. Riječ je o derbi susret u kojem se sastaju treća i četvrta momčad lige.