Sub18112017

Posljednje izmjene05:46:57 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet NOGOMET Nogometaši Lepoglave pobjedom krenuli u drugi dio sezone

NOGOMET Nogometaši Lepoglave pobjedom krenuli u drugi dio sezone

Domaćom pobjedom nad Mladosti iz Margečana Lepoglava je krenula u proljetni dio sezone u 1. županijskoj nogometnoj ligi. Domaći nogometaši pitanje pobjednika riješili su prvom poluvremenu kad su zabili tri zgoditka za vodstvo od 3:0 što je, ispostavilo se na kraju, bio i končan rezultat ove utakmice 14. kola 1. ŽNL.

Sva tri pogotka nogometaši Lepoglave postigli su nakon prekida. Prva dva su glavama, nakon ubačaja iz slobodnog udarca i kornera, postigli Hrvoje Kolarek (11) i Emil Jug (13). Treći zgoditak Emil Jug je postigao izravnim udarcem iz kornera u 25. minuti susreta.

Do kraja prvog poluvremena te do kraja susreta Lepoglava je kontrolira utakmicu ne dopustivši gostima da ozbiljno zaprijete domaćem vrataru.