Sri20092017

Posljednje izmjene10:40:22 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet 1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE Poraz Lepoglave na otvaranju proljetnog djela prvenstva

1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE Poraz Lepoglave na otvaranju proljetnog djela prvenstva

Nogometašice Lepoglave proljetni su dio prvenstva 1. hrvatske nogometne lige za žene otvorile porazom. U Lepoglavi je gostovala Viktorija iz Slavonskog Broda koja je slavila rezultatom 1:3.

Bila je to utakmica 10. kola 1. HNLŽ koja je rezultatski dobro počela za Lepoglavu. Naime, pogotkom Stella Gotal iz 18. minute Lepoglava je povela s 1:0. Gošće iz Slavonskog Broda uspijevaju preko Mateje Bulut poravnati rezultat na 1:1 u 63. minuti. Tri minute kasnije gošće dolaze do vodstva. Strijelac je bila Lorena Balić. U 85. minuti točku na i, i pobjedu od 1:3 Viktorije, stavila je Ivana Katunar.