Pet18102019

Posljednje izmjene11:10:04 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016 Poznati polufinalisti turnira

KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016 Poznati polufinalisti turnira

Proteklog su vikenda na 12. otvorenom zimskom turniru u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2016" odigrane utakmice osmine i četvrtine finala nakon kojih su poznate četiri momčadi seniorskog i veteranskog djela turnira koje će se nadolazećeg vikenda boriti za naslov pobjednika.

U seniorskoj kokurenciji to su momčadi CB K Filipu, KIMNL&Prijatelji, Hudek Trgotrans i

Za titulu pobjednika u veteranskoj konkurenciji borit će se veterani Lepoglave, Hudek Trgotransa, UDVDR Bednje i NK Zagorca.

Rezultati 1/8 finala (subota, 21. veljače):

Tornado - Fenč i prijatelji 3 : 0
1:0 Dejan Slunjski / Tornado / 5. min.
2:0 Ivan Sokser / Tornado / 21. min.
3:0 Bojan Kubović / Tornado / 39. min.

MNK Žarovnica - ŠD Leskovec Purga 2 : 4 na sedmerce (1:1 u regularnom djelu)
1:0 Sebastijan Kranjc / ŠD Leskovec Purga / 8. min.
1:1 Emil Jug / MNK Žarovnica / 26. min.

Jadransko osiguranje - Crvena ruža 3 : 1
1:0 Stjepan Kranjčec / Jadransko osiguranje / 17. min.
2:0 Toni Bručić / Jadransko osiguranje / 19. min.
2:1 Nenad Krsnik / Crvena ruža / 28. min.
3:1 Toni Bručić / Jadransko osiguranje / 30. min.

CB K Filipu - CB Le tresor 2 : 0
1:0 Kristijan Škudar / CB K Filipu / 36. min.
2:0 Marko Strabić / CB K Filipu / 40. min.

Tornado Krapina - MV autodijelovi 0 : 1
0:1 Nikola Cerovčec / MV autodijelovi / 30. min.

Centar Škudar & Vugrinec d.o.o. - Matteo pizzeria & RM Bednja 0 : 1
0:1 Marko Šlogar / Matteo pizzeria & RM Bednja / 22. min.

Hudek Trgotrans – CB Ascara 6 : 1
1:0 Marin Šinjori / Hudek Trgotrans / 2. min.
2:0 Tomica Korpar / Hudek Trgotrans / 17. min.
3:0 Bruno Piskač / Hudek Trgotrans / 27. min.
3:1 Dario Strmečki / CB Ascara / 27. min.
4:1 Davor Presečki / Hudek Trgotrans / 31. min.
5:1 Davor Presečki / Hudek Trgotrans / 34. min.
6:1 Drago Hudek / Hudek Trgotrans / 37. min.

KIMNL & Prijatelji - DC 10, CB Niagara & Pustike d.o.o. 3 : 2
0:1 Luka Haramina / DC 10, CB Niagara & Pustike d.o.o. / 7. min.
1:1 Robert Huten / KIMNL & Prijatelji / 15. min.
1:2 Robert Kuharić / DC 10, CB Niagara & Pustike d.o.o. / 23. min.
2:2 Robert Huten / KIMNL & Prijatelji / 30. min.
3:2 Robert Huten / KIMNL & Prijatelji / 32. min.

Rezultati ¼ finala (21. veljače):

CB K Filipu - ŠD Leskovec Purga 3 : 0
1:0 Kristijan Škudar / CB K Filipu / 10. min.
2:0 Marko Goričan / CB K Filipu / 33. min.
3:0 Krunoslav cerovečki / CB K Filipu / 50. min.

MV autodijelovi - KIMNL & Prijatelji 1 : 6
0:1 Dominik Božak / KIMNL & Prijatelji / 3. min.
1:1 Jasmin Martinčević / MV autodijelovi / 6. min.
1:2 Jurica Lazni / KIMNL & Prijatelji / 23. min.
1:3 Jurica Lazni / KIMNL & Prijatelji / 35. min.
1:4 Jurica Lazni / KIMNL & Prijatelji / 47. min.
1:5 Dominik Božak / KIMNL & Prijatelji / 49. min.
1:6 Dominik Božak / KIMNL & Prijatelji / 50. min.

Hudek trgotrans - Jadransko osiguranje 9 : 2
1:0 Davor Presečki / Hudek trgotrans / 4. min.
2:0 Igor Martan / Hudek trgotrans / 17. min.
3:0 Tomica Korpar / Hudek trgotrans / 25. min.
3:1 Stjepan Kranjčec / Jadransko osiguranje / 25. min.
4:1 Tomica Korpar / Hudek trgotrans / 29. min.
5:1 Zoran Lukavečki / Hudek trgotrans / 32. min.
6:1 Alen Kovačec / Hudek trgotrans / 33. min.
7:1 Zoran Lukavečki / Hudek trgotrans / 36. min.
8:1 Davor Presečki / Hudek trgotrans / 40. min.
9:1 Mario Martinčević / Hudek trgotrans / 50. min.
9:2 Stjepan Kranjčec / Jadransko osiguranje / 50. min.

Tornado - Matteo pizzeria & RM Bednja 4 : 2
1:0 Bojan Kubović / Tornado / 17. min.
2:0 Bojan Kubović / Tornado / 24. min.
3:0 Saša Hojski / Tornado / 24. min.
3:1 Antun Benko / Matteo pizzeria & RM Bednja / 36. min.
3:2 Antun Benko / Matteo pizzeria & RM Bednja / 39. min.
4:2 Ivan Sosker / Tornado / 49. min.

¼ veterani

Lepoglava veterani – KIMN Pavlini 3 : 1
1:0 Zdravko Frketin / Lepoglava veterani / 18. min.
2:0 Robert Huten / Lepoglava veterani / 24. min.
2:1 Zdravko Benčina / KIMN Pavlini / 37. min.
3:1 Dejan Kušter / Lepoglava veterani / 39. min.

Hudek trgotrans veterani – Cojones 7 : 2
1:0 Slavko Đorđević / Hudek trgotrans veterani/ 6. min.
2:0 Mario Martinčević / Hudek trgotrans veterani/ 10. min.
3:0 Mario Martinčević / Hudek trgotrans veterani/ 11. min.
4:0 Drago Hudek / Hudek trgotrans veterani/ 20. min.
5:0 Slavko Đorđević / Hudek trgotrans veterani/ 22. min.
5:1 Zlatko Videc / Cojones / 25. min.
5:2 Ivica Osonjački / Cojones / 28. min.
6:2 Josip Gavranović / Hudek trgotrans veterani/ 39. min.
7:2 Mario Martinčević / Hudek trgotrans veterani/ 40. min.

UDVDR Bednja - PVC stolarija Brlek 7 : 6
1:0 Mijenko Kunštek / UDVDR Bednja / 5. min.
1:1 Miroslav Lončar / PVC stolarija Brlek / 11. min.
2:1 Anđelko Draganić / UDVDR Bednja / 13. min.
2:2 Damir Hojsak / PVC stolarija Brlek / 17. min.
3:2 Stjepan Leljak / UDVDR Bednja / 19. min.
3:3 Tomica Korpar / PVC stolarija Brlek / 20. min.
4:3 Alen Kovačec / UDVDR Bednja / 24. min.
5:3 Anđelko Draganić / UDVDR Bednja / 31. min.
6:3 Alen Kovačec / UDVDR Bednja / 34. min.
6:4 Marijan Hrgar / PVC stolarija Brlek / 37. min.
7:5 Alen Kovačec / UDVDR Bednja / 40. min.
7:6 Željko Lončar / PVC stolarija Brlek / 40. min.