Pet18102019

Posljednje izmjene11:10:04 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016 Odigrane utakmice 1/16 finala

KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016 Odigrane utakmice 1/16 finala


Na 12. otvorenom zimskom turniru u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2016" odigrane su sve utakmice 1/16 finala.

Osam je momčadi 1/8 finala izborilo tijekom subotnjeg programa - Centar Škudar & Vugrinec, CB Ascara, Tornado Krapina, MNK Žarovnica, Matteo pizzeria & RM Bednja, DC-10, CB Niagara & Pustike, ŠD Leskovec & Purga, Fenč i prijatelji.

Preostalih osam mjesta popunjeno je tijekom nedjelje. U 1/8 finala ušli su i CB Le Tresore, MV autodijelovi, Jadransko osiguranje, Caffe bar K Filipu, Crvena ruža, KIMN & Prijatelji, Hudek trgotrans i Tornado Lepoglava.

Rezultati (nedjelja, 14. veljače):

CB Le Tresore - SD Remetinec 7:2
0:1 Matej Stanša / SD Remetinec / 3. min.
1:1 Darko Šincek / CB Le Tresore / 8. min.
2:1 Darko Šincek / CB Le Tresore / 13. min.
3:1 Antonio Vrček / CB Le Tresore / 29. min.
4:1 Darko Šincek / CB Le Tresore / 30. min.
5:1 Antonio Vrček / CB Le Tresore / 31. min.
6:1 Antonio Vrček /CB Le Tresore / 37. min.
6:2 Luka kopjar / SD Remetinec / 39. min.
7:2 Antonio Vrček / CB Le Tresore / 40. min.

Trgovački centri Lexi - MV autodijelovi 2:4
0:1 Nikola Cerovčec / MV autodijelovi / 10. min.
0:2 Mario Novak / MV autodijelovi / 14. min.
1:2 Vedran Vuglovečki / Trgovački centri Lexi / 17. min.
1:3 Marin Belcar / MV autodijelovi / 20. min.
1:4 Marin Belcar / MV autodijelovi / 22. min.
2:4 Danijel Buhin / Trgovački centri Lexi / 29. min.

Gregur invest - Jadransko osiguranje 1:3
1:0 Neven Vukman / Gregur invest / 11. min.
1:1 Stjepan Kranjčec / Jadransko osiguranje / 11. min.
1:2 Toni Bručić / Jadransko osiguranje / 36. min.
1:3 Tomislav Briljakc / Jadransko osiguranje / 40. min.

Caffe bar K Filipu - Štierc 3:2
1:0 Marko Strabić / Caffe bar K Filipu / 7. min.
2:0 Marko Goričan / Caffe bar K Filipu / 9. min.
2:1 Martin Novak Filip / Štierc / 12. min.
3:1 Marko Strabić / Caffe bar K Filipu / 31. min.
3:2 Velimir Klarić / Štierc / 35. min.

Crvena ruža - RC Baza 2 & CB Mi 2 3:2
1:0 Nenad Krsnik / Crvena ruža / 20. min.
1:1 Viktor Eršegović / RC Baza 2 & CB Mi 2 / 22. min.
2:1 Davor Šafranko / Crvena ruža / 40. min.
3:1 Nenad Krsnik / Crvena ruža/ 40. min.
3:2 Branislav Slunjski / RC Baza 2 & CB Mi 2 / 40. min.

KIMN & Prijatelji - Autotrans Čuček 7:0
1:0 Alen Kostanjevec / KIMN & Prijatelji / 20. min.
2:0 Dominik Božak / KIMN & Prijatelji / 29. min.
3:0 Emanuel Škvarić / KIMN & Prijatelji / 31. min.
4:0 Jurica Lazni / KIMN & Prijatelji / 36. min.
5:0 Karlo Murić / KIMN & Prijatelji / 37. min.
6:0 Alen Kostanjevec / KIMN & Prijatelji / 39. min.
7:0 Robert Huten / KIMN & Prijatelji / 40. min.

Hudek trgotrans - Z1 & Pekara Duž 9:1
1:0 Zoran Lukavečki / Hudek trgotrans / 9. min.
2:0 Alen Kovačec / Hudek trgotrans / 14. min.
3:0 Stjepan Stolnik / Hudek trgotrans / 19. min.
4:0 Tomica Korpar / Hudek trgotrans / 22. min.
4:1 Darko Bujanić / Z1 & Pekara Duž / 25. min.
5:1 Alen Kovačec / Hudek trgotrans / 26. min.
6:1 Tomica Korpar / Hudek trgotrans / 34. min.
7:1 Drago Hudek / Hudek trgotrans / 39. min.
8:1 Saša Dreven / Hudek trgotrans / 40. min.
9:1 Drago Hudek / Hudek trgotrans / 40. min.


Tornado Lepoglava – Legero 6:3
1:0 Dejan Slunjski / Tornado Lepoglava / 8. min.
2:0 Nikica Škerbić / Tornado Lepoglava / 9. min.
3:0 Saša Hojski / Tornado Lepoglava / 12. min.
4:0 Ivan Sokser / Tornado Lepoglava / 29. min.
5:0 Ivan Sokser / Tornado Lepoglava / 30. min.
5:1 Matija Balaško / Legero / 37. min.
5:2 Danijel Merkaš / Legero / 38. min.
5:3 Danijel Merkaš / Legero / 40. min.
6:3 Samir Krasniqi / Tornado Lepoglava / 40. min.

Veterani ¼ finala

NK Zagorec veterani - NK Sloboda veterani 8:2
1:0 Mladen Šerek / NK Zagorec veterani / 8. min.
1:1 Andrej Malčić / NK Sloboda veterani / 13. min.
2:1 Damir Ferček / NK Zagorec veterani / 19. min.
3:1 Dragutin Pušelj / NK Zagorec veterani / 20. min.
3:2 Robert Lončar / NK Sloboda veterani / 21. min.
4:2 Dragutin Pušelj / NK Zagorec veterani / 23. min.
5:2 Kristijan Potočki / NK Zagorec veterani / 34. min.
6:2 Mladen Šerek / NK Zagorec veterani / 37. min.
7:2 Mladen Šerek / NK Zagorec veterani / 37. min.
8:2 Željko Kovačec / NK Zagorec veterani / 38. min.