KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016 Odigrane sve utakmice po skupinama


Proteklog su vikenda na 12. otvorenom zimskom turniru u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2016" odigrane i posljednje utakmice po skupinama.

Rezultati:

Subota, 6. veljače

Gregur invest – Štierc 2:1
1:0 Neven Varga / Gregur invest / 14. min.
1:1 Velimir Klarić / Štierc / 25. min.
2:1 Alen Kokotec / Gregur invest / 37. min.

MV autodijelovi - DŠR Lančić Knapić 12:2
1:0 Ivica Smiljanec / MV autodijelovi / 3. min.
1:1 Krunoslav Kušteljega / DŠR Lančić Knapić / 6. min.
2:1 Mario Novak / MV autodijelovi / 19. min.
3:1 Ivica Smiljanec / MV autodijelovi / 21. min.
4:1 Ivica Smiljanec / MV autodijelovi / 25. min.
5:1 Ivica Smiljanec / MV autodijelovi / 27. min.
6:1 Tomislav Belcar / MV autodijelovi / 29. min.
7:1 Mario Novak / MV autodijelovi / 30. min.
7:2 Krunoslav Kušteljega / DŠR Lančić Knapić / 31. min.
8:2 Tomislav Belcar / MV autodijelovi / 34. min.
9:2 Mario Novak / MV autodijelovi / 37. min.
10:2 Ivica Smiljanec / MV autodijelovi / 38. min.
11:2 Mario Novak / MV autodijelovi / 40. min.
12:2 Ivica Surjak / MV autodijelovi / 40. min.

DC 10 / CB Niagara / Pustike - Tornado Krapina 1:4
1:0 Robert Kuharić / DC 10 / CB Niagara / Pustike / 6. min.
1:1 Ivan Košutić / Tornado Krapina / 17. min.
1:2 Dražen Kranjčec / Tornado Krapina / 26. min.
1:3 Dražen Kranjčec / Tornado Krapina / 37. min.
1:4 Ivan Košutić / Tornado Krapina / 17. min.

KIMNL & Prijatelji - RC Baza 2 & CB Mi 2  3:1
0:1 Tomislav Habulan / RC Baza 2 & CB Mi 2 / 25. min.
1:1 Tomislav Jagić / KIMNL & Prijatelji / 34. min.
2:1 Dominik Božak / KIMNL & Prijatelji / 39. min.
3:1 Dominik Božak / KIMNL & Prijatelji / 40. min.

Veterani

Hudek trgotrans - KIMNL & Pavlini 1:1
1:0 Mario Martinčević / Hudek trgotrans / 16. min.
1:1 Ivica Smiljanec / KIMNL & Pavlini / 27. min.

Nedjelja, 7. veljače

Legero – SPH 2:0
1:0 Danijel Merkaš / Legero / 38. min.
2:0 Dražen Cerovečki / Legero / 40. min.

UŠR Višnjica - Pusti duh 8:3
1:0 Antonio Kolarek / UŠR Višnjica / 3. min.
2:0 Hrvoje Kolarek / UŠR Višnjica / 4. min.
3:0 Antonio Kloarek / UŠR Višnjica / 14. min.
3:1 David Šambar / Pusti duh / 15. min.
3:2 Filip Hirš / Pusti duh / 24. min.
4:2 Hrvoje Kolarek / UŠR Višnjica / 29. min.
4:3 Filip Hirš / Pusti duh / 30. min.
5:3 Hrvoje Kolarek / UŠR Višnjica / 32. min.
6:3 Danijel Dukarić / UŠR Višnjica / 36. min.
7:3 Antonio Kloarek / UŠR Višnjica / 38. min.
8:3 Antonio Kloarek / UŠR Višnjica / 39. min.

Ropox industrijski strojevi - Autotrans Čuček 1:4
0:1 Dino Galić / Autotrans Čuček / 1. min.
1:1 Željko Geček / Ropox industrijski strojevi / 23. min.
1:2 Bernardo Brežni / Autotrans Čuček / 23. min.
1:3 Marin Husnjak / Autotrans Čuček / 38. min.
1:4 Marin Husnjak / Autotrans Čuček / 39. min.

Crvena ruža - Jadransko osiguranje 2:2
1:0 Nikola Belošević / Crvena ruža / 3. min.
1:1 Tomislav Biljak / Jadransko osiguranje / 11. min.
2:1 Nikola Belošević / Crvena ruža / 19. min.
2:2 Tomislav Biljak / Jadransko osiguranje / 26. min.

Matteo pizzeria & RM Bednja – SKIDZ 5:2
1:0 Josip Cvilko / Matteo pizzeria & RM Bednja / 13. min.
2:0 Matija Majcenić / Matteo pizzeria & RM Bednja / 16. min.
2:1 Janko Martinec / SKIDZ / 27. min.
3:1 Matija Majcenić / Matteo pizzeria & RM Bednja / 30. min.
4:1 Josip Cvilko / Matteo pizzeria & RM Bednja / 34. min.
4:2 Patrik Tuđann / SKIDZ / 35. min.
5:2 Matija Majcenić / Matteo pizzeria & RM Bednja / 39. min.

Trgovački centri Lexi - Sermage 6:5
1:0 Dalibor Solina / Trgovački centri Lexi/ 1. min.
2:0 Nikola Kolarek / Trgovački centri Lexi/ 7. min.
3:0 Danijel Buhin / Trgovački centri Lexi/ 11. min.
3:1 Bojan Stanković / Sermage / 15. min.
3:2 Goran Ficko / Sermage / 17. min.
4:2 Nikola Kolarek / Trgovački centri Lexi/ 18. min.
5:2 Vedran Vuglovečki / Trgovački centri Lexi/ 26. min.
5:3 Davor Pricher / Sermage / 31. min.
6:3 Danijel Buhin / Trgovački centri Lexi/ 32. min.
6:4 Goran Ficko / Sermage / 33. min.
6:5 Mišo Božinić / Sermage / 34. min.

Veterani

Lepoglava veterani – NK Ivančica  5:0
1:0 Dejan Kušter / Lepoglava veterani / 8. min.
2:0 Zdravko Frketin / Lepoglava veterani / 17. min.
3:0 Zdravko Frketin / Lepoglava veterani / 35. min.
4:0 Željko Geček / Lepoglava veterani / 38. min.
5:0 Robert Huten / Lepoglava veterani / 40. min.

PVC stolarija Brlek - Drvodjelac Bednja  6:3
0:1 Branko Galinec / Drvodjelac Bednja / 5. min.
1:1 Tomica Korpar / PVC stolarija Brlek / 6. min.
2:1 Miroslav Mendaš / PVC stolarija Brlek / 9. min.
3:1 Tomica Korpar / PVC stolarija Brlek / 14. min.
3:2 Branko Galinec / Drvodjelac Bednja / 26. min.
4:2 Miroslav Mendaš / PVC stolarija Brlek / 27. min.
5:2 Tomica Korpar / PVC stolarija Brlek / 32. min.
6:2 Miroslav Mendaš / PVC stolarija Brlek / 33. min.
6:3 Branko Galinec / Drvodjelac Bednja / 40. min.

Cojones - NK Zagorec  1:3
1:0 Tomislav Paljak / Cojones / 7. min.
1:1 Kristijan Potočki / NK Zagorec / 10. min.
1:2 Dragutin Pušelj / NK Zagorec / 33. min.
1:3 Robert Varjačić / NK Zagorec / 38. min.