KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA 2016. Uzbudljivo na malonogometnom turniru u Lepoglavi


Na 12. otvorenom zimskom turniru u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2016." nastavlja se natjecanje po skupina. Subotnji program četvrtog tjedna turnira donio je pet seniorskih i tri veteranske utakmice.

Rezultati:

ŠD Leskovec & Purga - Laro promet  2:4
1:0 Miha Mlakar / ŠD Leskovec & Purga / 7. min.
1:1 Mario Čehulić / Laro promet / 16. min.
1:2 Igor Postonjski / Laro promet / 31. min.
1:3 Goran Jaković / Laro promet / 33. min.
2:3 Darko Jelen / ŠD Leskovec & Purga / 36. min.
2:4 Goran Postonjski / Laro promet / 37. min.

Caffe bar K Filipu - SD Remetinec  5:2
0:1 Luka Stanša / SD Remetinec / 2. min.
1:1 Krunoslav Cerovečki / Caffe bar K Filipu / 12. min.
1:2 Luka Kopjar / SD Remetinec / 13. min.
2:2 Ivan Risek / Caffe bar K Filipu / 18. min.
3:2 Marko Strabić / Caffe bar K Filipu / 22. min.
4:2 Kristijan Škudar / Caffe bar K Filipu / 35. min.
5:2 Marko Strabić/ Caffe bar K Filipu / 36. min.

Still transporti - SKIDZ  3:4
1:0 Krunoslav Jakopiček / Still transporti / 4. min.
1:1 Patrik Tuđan / SKIDZ / 7. min.
2:1 Nikola Cingesar / Still transporti / 18. min.
3:1 Nikola Cingesar / Still transporti / 19. min.
3:2 Neven Vidaček / SKIDZ / 31. min.
3:3 Mihael Mikić / SKIDZ / 36. min.
3:4 Patrik Tuđan / SKIDZ / 37. min.

Hudek trgotrans – UŠR Višnjica  4:1
1:0 Alen Kovačec / Hudek trgotrans / 19. min.
1:1 Hrvoje kolarek / UŠR Višnjica / 25. min.
2:1 Bruno Piskač / Hudek trgotrans / 35. min.
3:1 Igor Martan / Hudek trgotrans / 37. min.
4:1 Zoran Lukavečki / Hudek trgotrans / 39. min.

Tornado Lepoglava - Matteo pizz. & RM Bednja  2:1
1:0 Samir Krasniqi / Tornado Lepoglava / 18. min.
1:1 Josip Cvilko / Matteo pizz. & RM Bednja / 27. min.
2:1 Samir Krasniqi / Tornado Lepoglava / 32. min.

Veterani

Veterani Golubovec - UDVDR Bednja  3:5
0:1 Željko Bočkaj / UDVDR Bednja / 10. min.
0:2 Miljenko Kunštek / UDVDR Bednja / 18. min.
0:3 Miljenko Kunštek / UDVDR Bednja / 25. min.
1:3 Rajko Culjak / Veterani Golubovec / 30. min.
1:4 Marijan Peček / UDVDR Bednja / 33. min.
1:5 Miljenko Kunštek / UDVDR Bednja / 34. min.
2:5 Marijan Dačnik/ Veterani Golubovec / 37. min.
3:5 Rajko Culjak / / Veterani Golubovec / 37. min.


Hudek trgotrans - UŠR Višnjica veterani  4:2
1:0 Nikola Hranić / Hudek trgotrans / 5. min.
2:0 Josip Zagorščak / Hudek trgotrans / 7. min.
2:1 Tomo Zgrebec / UŠR Višnjica veterani / 11. min.
2:2 Goran Glavica / UŠR Višnjica veterani / 19. min.
3:2 Slavko Đorđević / Hudek trgotrans / 34. min.
4:2 Mario Martinčević / Hudek trgotrans / 40. min.

KIMN & Pavlini - NK Sloboda  1:0
1:0 Franjo Murić / KIMN & Pavlini / 30. min.