Sub04042020

Posljednje izmjene02:23:13 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA (REZULTATI) "Odrađen" prvi vikend turnira

KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA (REZULTATI) "Odrađen" prvi vikend turnira


Drugog dana 12. otvorenog zimskog turnira u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2016." odigrano je još sedam utakmica po skupinama.

Rezultati:

TC Lexi - Laro promet   3 : 1
1:0 Dalibor Solina / TC Lexi / 6. min.
2:0 Goran Rudnički / TC Lexi / 7. min.
3:0 Nikola Kolarek / TC Lexi / 25. min.
3:1 Igor Postonjski / Laro promet / 27. min

Fenč i prijatelji - Jadransko osiguranje    2 : 2
0:1 Robert Vojaković / Jadransko osiguranje / 15. min.
1:1 Robert Malnar / Fenč i prijatelji / 19. min.
1:2 Toni Bručić / Jadransko osiguranje / 24. min.
2:2 Tomislav Harmicar / Fenč i prijatelji / 39. min.

CB Ascara – USR Vil Vul    6 : 1
1:0 Dario Lonjak / CB Ascara / 16. min.
2:0 Kristijan Zagorščak / CB Ascara / 21. min.
3:0 Ivica Grabar / CB Ascara / 29. min.
4:0 Branko Lonjak / CB Ascara / 34. min.
5:0 Josip Svržnjak / CB Ascara / 37. min.
6:0 Josip Svržnjak / CB Ascara / 39. min.
6:1 Stjepan Kelemenić / USR Vil Vul / 39. min.

Fenč i prijatelji - Z1 & Pekarna Duž    9 : 0
1:0 Dario Levetić / Fenč i prijatelji / 2. min.
2:0 Tomislav Harmicar / Fenč i prijatelji / 4. min.
3:0 Robert Malnar / Fenč i prijatelji / 7. min.
4:0 Damjan Habrun / Fenč i prijatelji / 22. min
5:0 Robert Malnar / Fenč i prijatelji / 23.min.
6:0 Robert Malnar / Fenč i prijatelji / 24. min.
7:0 Petar Sabolić / Fenč i prijatelji / 24. min.
8:0 Petar Sabolić / Fenč i prijatelji / 27. min.
9:0 Tomislav Harmicar / Fenč i prijatelji / 28. min.

Stil transporti - Matteo pizzeria & RM Bednja    0 : 1
0:1 Josip Cvilko / Matteo pizzeria & RM Bednja / 38. min.

DŠR Lančić Knapić - Rock caffe Baza 2 / CB Mi 2     0 : 1
0:1 Viktor Eršegović / Rock caffe Baza 2 / CB Mi 2 / 31. min.

Sermage – ŠD Leskovec / Purga     2 : 4
0:1 Peter Merc / ŠD Leskovec / Purga / 5. min.
0:2 Sebastijan Kranjc / ŠD Leskovec / Purga / 20. min.
0:3 Jakob Jelen / ŠD Leskovec / Purga / 27. min.
1:3 Nikola Drožđek / Sermage / 29. min.
1:4 Martin Železnik / ŠD Leskovec / Purga / 31. min.
2:4 Ivor Vlahović / Sermage / 36. min.