Sri03062020

Posljednje izmjene06:28:52 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet Lepoglavčani 2. na turniru u Ivancu

Lepoglavčani 2. na turniru u Ivancu

turnirivanec1
Marko Žuliček - prvi strijelac turnira (8)

U subotu 07.07.2012. u Ivancu održan je 3. memorijalni turnir u malom nogometu „ Nenad Geček „, Ivanec 2012. Na turniru je sudjelovala lepoglavska ekipa „ KIMN & RHZK „, te osvojila odlično 2. mjesto i vrijedne nagrade.

Iako je u finalnoj utakmici pružila odličan otpor, ekipa „ KIMN & RHZK „ nakon nekoliko pogrešaka dozvolila je ekipi „ Eurotransporti Kostanjevec „ poentiranje 3 pogotka i to 1 u prvom, a dva u drugom poluvremenu. Moramo napomenuti da je suparnik našoj ekipi bio u odličnom sastavu i to : vratar Goran Malogorski (MAL GAL građevinarstvo – ponajbolji golman iz naših krajeva), Rok Mordej (slovenski malonogometni reprezentativac), Davorin Šnofl (bivši slovenski malonogometni reprezentativac), Samir Krasniqi, Domagoj Petrić, Krunoslav Hruškar (igrači prvoligaša MNK Novi Marof), Damjan Habrun (Fotex) i Stevica Žganec (Austrija). Svi navedeni igrači igrali su finala na lepoglavskim zimskim malonogometnom turnirima.

Ekipa „ KIMN & RHZK „ nastupila je u sastavu: Matija Žuliček, Kristijan Knez, Denis Bochl, Karlo Murić, Petar Žuliček, Neven Husnjak, Kristijan Buzina, Emanuel Škvarić, Robert Murić, Dominik Božak i Marko Žuliček.

Dodatno prizanje kvaliteti našoj ekipi osigurao je Marko Žuliček koji je sa 8 postignutih golova bio najbolji strijelac turnira.