Ned26012020

Posljednje izmjene07:00:14 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka KOŠARKA Lepoglava slavila u Kotoribi

KOŠARKA Lepoglava slavila u Kotoribi

Košarkaši Lepoglave savladali su u 7. kolu 3. košarkaške lige Sjever, na gostovanju u Kotoribi,momčad Dubravčana iz Donje Dubrave rezultatom 104:78 (23:14, 32:22, 27:15, 22:27)

Na gostovanju u Kotoribi, kod ekipe Dubravčan iz Donje Dubrave, momčad Lepoglave u utakmicu je krenula čvrsto i agresivno. Odmah u prvoj četvrtini kvalitetnom je obranom i realizacijom u napadu došla je do prednosti od 9 koševa, koju je do poluvremena povećala na 19 koševa. U nastavku utakmice, do kraja teće četvrtine, razlika se još povećala na 31 koš prednosti. Svi igrači Lepoglave sudjelovali su u pobjedi i svi su se upisali u strijelce, što je posebno bitno za igrače koji su do sada imali manju minutažu, a na koje se u nastavku prvenstva uvelike računa.

Strijelci: Paska D.8, Migač J. 6, Petak M. 13, Matuza L. 8, Putarek J. 14, Jakopović K. 6, Fištrek M. 12, Komes D. 15, Husnjak D. 10, Klapčić R. 12

Lepoglava se trenutno nalazi na trećem mjestu prvenstvene tablice.

U sljedećem kolu Lepoglava je domaćin KK "Rudar" iz Murskog Središća.