Pon23102017

Posljednje izmjene05:07:05 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka KOŠARKA Rudar prekinuo pobjednički niz Lepoglave

KOŠARKA Rudar prekinuo pobjednički niz Lepoglave

Nakon niza prvenstvenih pobjeda, košarkaši Lepoglave poraženi su 18. kolu C košarkaške lige na gostovanju u Murskom Središću. Domaća momčad "Rudar" slavila je sa 75:72 (16-21, 18-10, 21-22, 20-19)

Od početka utakmica je bila izjednačena. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, no polovicom treće četvrtine domaćin dolazi do prednosti od 15 koševa, što "Lepoglava" do kraja četvrtine uspijeva nadoknaditi. U posljednjoj četvrtini "Lepoglava" ne uspijeva do kraja parirati domaćinu, što zbog svojih pogrešaka, što zbog sudačkih odluka (10 osobnih domaćina, 20 gostiju) pa domaćin odnosi, u konačnici, zasluženu pobjedu.

Valja naglasiti da je "Lepoglava" nastupila sa samo osam igrača, zbog odsutnosti četvorice igrača, koji su nastupali za juniore "Ivančice", na poluzavršnici PH u Osijeku.

Strijelci: Sokol J. 20, Husnjak D. 15, Maček D. 14, Bajsić Z. 9, Uršulin K. 9. Klapčić R. 5, Migač J. 0, Višić P. 0

U sljedećem kolu "Lepoglava" je domaćin momčadi "Vinice".