Pon23102017

Posljednje izmjene05:07:05 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka KOŠARKA Još jedna pobjeda lepoglavskih košarkaša

KOŠARKA Još jedna pobjeda lepoglavskih košarkaša

Košarkaši Lepoglave nastavljaju nizati pobjede. U 13. kolu c košarkaške lige Lepoglava je savladala varaždinsku Vindiju 75:59 (17-13, 19-16, 15-11, 26-19)

U vrlo teškoj i zahtjev Vindije koja je stizala svaki pokušaj domaćina da u utakmici dođe do značajnije prednosti. Cijelu utakmicu prednost domaćina kretala se do desetak koševa, sve do kraja treće četvrtine, kada je Lepoglava otišla na 19 koševa prednosti.
Unatoč tome, gosti su se u zadnjoj četvrtini uspjeli smanjiti zaostatak na devet koševa, no bilo je to sve. Domaćin je tada rutinerski utakmicu priveo kraju povećavši i prednost.
U sljedećem kolu Lepoglava gostuje u Čakovcu, kod Globetka.

Strijelci: Dalibor Husnjak (20), Jurica Sokol (17), Damir Maček (17), Jurica Migač (8), Krešimir Uršulin (5), Alen Sanković (5), Zlatko Bajsić (3).

Pobjeda mladih košarkaša Lepoglave

U posljednjem 9. kolu, prvog dijela natjecanja U-12 lige dječaka Lepoglava je pobijedila Rudar iz Murskog Središća 50 – 29 (14-1, 12-4, 11-7, 13-17).

Strijelci: Marko Bratković (14), Adam Bajsić (13), Ivan Božak (11), Leon Špiranec (5), Bruno Bračko (4), Valentino Bobek (3), Antonio Loparić.

Čeka odigravanje ostalih utakmica i rasplet u poretku, nakon čega slijedi formiranje dviju skupina iz kojih će se najuspješnijih četiri boriti za naslov.