Pon23102017

Posljednje izmjene05:07:05 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka C LIGA KOŠARKAŠKOG SAVEZA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Lepoglava nadomak pobjede nad prvakom

C LIGA KOŠARKAŠKOG SAVEZA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE Lepoglava nadomak pobjede nad prvakom

Košarkaši Lepoglave nisu uspjeli na domaćem terenu, u 3. kolu C lige Košarkaškog saveza Međimurske županije, savladati aktualnog prvaka, momčad Globetka iz Čakovca. Lepoglava je izgubila rezultatom 70:80 (24:13, 16:23, 16:20, 14:23).

Iako su gosti rezultatski bili bolji u posljednje tri četvrtine utakmice bila je to izjednačena utakmica u kojoj je Lepoglava vodstvo držala gotovo do kraja treće četvrtine utakmice. Gosti su tek nakratko poveli pred kraj prvog poluvremena, no na odmor se otišlo s prednošću Lepoglave (40:37).

Lepoglavski košarkaši dobro su krenuli u nastavak utakmice, poveli s osam koševa razlike, no gosti su u zadnjim sekundama treće četvrtine došli do minimalnog vodstva (56:57).
Posljednja je četvrtina bila kobna za košarkaše Lepoglave. Povremena bezidejnost u napadu domaćih košarkaša koji su imali prigovora na suđenje te gosti koji su u završnici odigrale čvršće u obrani i napadu te bili precizni s linije trice kada se lomio rezultat dovelo je do konačnog rezultata – KK Lepoglava – KK Globetka 70:80.

Strijelci za Lepoglavu: Dražen Komes (23), Jurica Migač (15), Vladimir Karpov (11), Krešo Uršulin (10), Damir Maček (6), Jurica Sokol (3) i Zlatko Bajsić (2).