Posljednje izmjene02:49:17 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Karate Mario Slivar ponovno na tronu

Mario Slivar ponovno na tronu

karate2-n

U nedjelju, 11.10. u Daruvaru je održan 9. međunarodni karate turnir „DARFEST CROATIA 2009“. Natjecanje se odvijalo u borbama i katama za sve starosne skupine.

Na natjecanju je nastupilo 319 natjecatelja iz 44 kluba iz Slovenije, BiH i Hrvatske. Članovi Karate kluba LEPOGLAVA“ nastupili su u pojedinačnom natjecanju u borbama s tri natjecatelja i ostvarili slijedeće sportske rezultate:

U starosnoj skupini učenica (10-11g.) Izidora Juriša je izgubila u vrlo jakoj konkurenciji u 1. kolu, dok je Una Protić u uzrastu mlađih kadetkinja (12-13 g.) izgubila u 2. kolu.

U uzrastu juniora -76 kg Mario Slivar osvojio je zlatnu medalju, pobijedivši u finalu natjecatelja iz Karate kluba „KAPLAST“ Karlovac.

Slijedeći nastup većeg broja članova Karate kluba „LEPOGLAVA“  bit će 18.10. u Ivancu na 2. memorijalnom karate turniru u čast poginulim braniteljima domovinskog rata, gdje se očekuje nastup preko dvijesto natjecatelja iz cijele Hrvatske u borbama i katama.