Čet19102017

Posljednje izmjene11:29:09 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Karate Slivar osvojio odlično 2. mjesto

Slivar osvojio odlično 2. mjesto

karate-ivanec-n

U Karlovcu je u subotu 12. prosinca održan međunarodni karate turnir 6. Karlovac open u organizaciji Karate kluba „KAPLAST“. Nastupilo je 430 natjecatelja iz 52 kluba iz BiH i Hrvatske.

Natjecanje je bilo u borbam i katama za starosne skupine od cicibana (7-9 g.) do mlađih seniora (-18 g.) u borbama i katama pojedinačno. To je ujedno bio i izborni turnir za kadete, juniore i mlađe seniore, za plasman za odlazak na Europsko prvenstvo u Izmir u Turskoj.

Iz Karate kluba "LEPOGLAVA" nastupio je samo Mario Slivar u juniorskoj konkurenciji u borbama -76 kg. Mario je izgubio u finalnoj borbi za 1. mjesto protiv natjecatelja iz BiH, te osvojio srebrno odličje. Do ulaska u finale, Mario je pobijedio dvije borbe.

Slijedeće natjecanje na kojem će članovi našeg kluba nastupiti bit će „Božićni kup“ - međunarodni karate turnir, 19. prosinaca u Zagrebu, u organizaciji Karate kluba „Susedgrad“.