Čet14122017

Posljednje izmjene11:51:04 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Karate 2 medalje i s turnira u Virovitici

2 medalje i s turnira u Virovitici

karate-strigova

Prošlu subotu, 6. ožujka u prepunoj dvorani virovitičke srednje škole održan je KARATE FEST VIROVITICA OPEN - 2010. Nastupilo je 813 natjecatelja iz 7 zemalja: Crna Gora, Srbija, BiH, Slovenija, Italija, Mađarska i Hrvatska, iz 69 klubova. Ujedno su nastupile i reprezentacije iz navedenih zamalja.

Natjecanje je bilo veoma dobro organizirano, a odvijalo se u borbama i katama za sve starosne skupine, pojedinačno i ekipno. To je bilo na neki način i kontrolno natjecanje prije predstojećeg prvenstva države za seniore koje će se održati u Rijeci u nedjelju 14. ožujka, kao i za prvenstvo države za uzraste učenika i mlađih kadeta, koje će se održati 27. ožujka u Pločama.

Na ovom natjecanju iz Karate kluba „LEPOGLAVA“ nastupilo je 6 članova i osvojena su dva odličja. Tako je u starosnoj skupini učenika (10-11.g.), -34 kg, u vrlo jakoj konkurenciji sa 4 pobjede i 1 izgubljenom borbom, Alen Sanković osvojio 2. mjesto i srebrno odličje. U starosnoj skupini juniora -76 kg (16-17 g.) Mario Slivar osvojio je 3. mjesto i brončano odličje, dok su Izidora Juriša, Dolores Juriša i Una Protić izgubile u borbama za 3. mjesto.

Slijedeći nastup naših natjecatelja biti će 21. ožujka na CRO CUP-2010. u Nedelišću, a 27. ožujka Alen Sanković i Una Protić nastupiti će na prvenstvu države u Pločama.