Ned22102017

Posljednje izmjene05:07:05 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Karate Karatisti na kupu sv. Nikole

Karatisti na kupu sv. Nikole

karate_vz_studeni2011

Prošle subote, povodom dana grada Varaždina, u maloj dvorani „Arene“ Varaždin, održan je 7. Međunarodni karate turnir „Sveti Nikola“. Na turniru je sudjelovalo 390 natjecatelja iz 51 kluba iz 4 zemlje: Mađarske, BiH, Slovenije i Hrvatske.

Članovi karate kluba „Lepoglava“ nastupili su s troje natjecatelja i ponovno su osvojeni vrlo dobri rezultati:

1. mjesto u borbama osvojila je Una Protić u starosnoj skupini –kadetkinje (14-15 g.) +54 kg
3. mjesto u dobnoj skupini mlađih kadeta (12-13.g) osvojio je Martin Breški +57 kg.
Nastupio je i Marino Kovač u skupini učenika (9-10 g.), ali na žalost nije uspio osvojiti odličje.

Sljedeće natjecanje na kojem će nastupiti članovi našeg kluba je u subotu, 03.12. na jakom međunarodnom turniru u Nedelišću, na EURO GRAND PRIX-MEĐIMURJE 2011.