Sri22112017

Posljednje izmjene06:40:42 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Politika Vijesti iz politike Ostalo LOKALNI IZBORI 2017 Članove Gradskog vijeća grada Lepoglave građani će birati sa šest lista

LOKALNI IZBORI 2017 Članove Gradskog vijeća grada Lepoglave građani će birati sa šest lista


Objavljene su službene kandidacijske liste za izbor članova Gradskog vijeća grada Lepoglave među kojima će građani 21. svibnja odabrati 15 članova Gradskog vijeća.

Donosimo kandidacijske liste s popisom kandidata:

Kandidacijska lista grupe birača
Nositelj liste: Željko Breški

Kandidatkinje/kandidati:
1. Željko Breški, Lepoglava
2. Izidor Juriša, Lepoglava
3. Milenko Galinec, Zlogonje
4. Antonija Kralj, Lepoglava
5. Damir Vrtar, Lepoglava
6. Dražen Husnjak, Lepoglava
7. Mirjana Škalac, Muričevec
8. Nikola Benčina, Lepoglava
9. Srečko Špiranec, Viletinec
10. Božidar Breški, Lepoglava
11. Gabrijel Špiranec, Lepoglava
12. Mario Slivar, Lepoglava
13. Tomislav Medved, Lepoglava
14. Vesnica Ježek, Lepoglava
15. Ivan Ježek, Lepoglava

Hrvatska demokratska zajednica - HDZ
Nositelj liste: Tonko Županić

Kandidatkinje/kandidati:
1. Tonko Županić, Lepoglava
2. Robert Dukarić, Bednjica
3. Vera Funda, Lepoglava
4. Alen Mađar, Lepoglava
5. Mario Galinec, Donja Višnjica
6. Stjepan Prašnički, Zlogonje
7. Ivan Šantalab, Žarovnica
8. Nenad Novak, Lepoglava
9. Silvija Močić, Lepoglava
10.Anka Žulić, Lepoglava
11. Nadica Ribić, Vulišinec
12. Danica Jakop, Donja Višnjica
13. Franjo Ribić, Vulišinec
14. Valentina Štefanek, Lepoglava
15. Josip Čelig, Zlogonje

Hrvatska narodna stranka - liberalni demokrati - HNS
Hrvatska stranka umirovljenika - HSU
Socijaldemokratska partija hrvatske - SDP
Nositelj liste: Marijan Škvarić

Kandidatkinje/kandidati:
1. Marijan Škvarić, Lepoglava
2. Hrvoje Kovač, Lepoglava
3. Milan Pavleković, Lepoglava
4. Zorislav Rodek, Kamenica
5. Siniša Štefičar, Vulišinec
6. Stjepan Vresk, Žarovnica
7. Marija Ribić, Lepoglava
8. Ignac Lončar, Lepoglava
9. Ružica Kučar, Lepoglava
10. Slavica Cingesar, Donja Višnjica
11. Danijel Kihas, Lepoglava
12. Željka Paska, Lepoglava
13. Stjepan Kapustić, Kamenički Vrhovec,
14. Valentina Berlić, Lepoglava
15. Doroteja Risek, Lepoglava

Hrvatska seljačka stranka - HSS
Nositelj liste: Željko Šoštarić

Kandidatkinje/kandidati:
1. Željko Šoštarić, Lepoglava
2. Boris Šinko, Lepoglava
3. Stjepan Maček, Žarovnica
4. Stjepan Črepinko, Žarovnica
5. Velimir Murić, Očura
6. Aleksandar Županić, Lepoglava
7. Zdenko Plemeniti, Bednjica
8. Ankica Ježek, Lepoglava
9. Marjan Zver, Lepoglava
10. Josipa Bračko, Lepoglava
11. Mijo Šaško, Žarovnica
12. Ivana Auguštin, Lepoglava
13. Patricia Murić, Očura
14. Vlatka Šoštarić, Lepoglava
15. Katarina Županić, Lepoglava

Narodna stranka - reformisti - Reformisti
Nositelj liste: Nedeljko Črepinko

Kandidatkinje/kandidati:
1. Nedeljko Črepinko, Žarovnica
2. Robert Vrtar, Lepoglava
3. Ivan Visinski, Gornja Višnjica
4. Dražen Breški, Lepoglava
5. Mihalj Biškup, Zlogonje
6. Snježana Jug, Donja Višnjica
7. Jelena Šantalab, Lepoglava
8. Dražen Čretni, Lepoglava
9. Ivan Petak, Kamenički Vrhovec
10. Davor Breški, Lepoglava
11. Jasna Vrtar, Lepoglava
12. Renata Glavica, Bednjica
13. Ivan Glavica, Bednjica
14. Dolores Vrabelj, Lepoglava
15. Mario Šobak, Lepoglava


Živi zid
Nositelj liste: Ivan Benčina

Kandidatkinje/kandidati:
1. Ivan Benčina, Lepoglava
2. Franc Zgrebec, Gornja Višnjica
3. Ivan Ježek, Lepoglava
4. Ankica Gladović, Lepoglava
5. Štefica Ježek, Lepoglava
6. Kruno Ježek, Lepoglava
7. Franjo Benček, Lepoglava
8. Stjepan Pavleković, Lepoglava
9. Stjepan Kišićek, Žarovnica
10. Martina Bosorić, Lepoglava
11. Josip Kramarić, Lepoglava
12. Štefanija Hehet, Kamenički Vrhovec
13. Goran Husnjak, Crkovec
14. Ljiljana Bičanić, Lepoglava
15. Danijel Mesec, Lepoglava