Uto12122017

Posljednje izmjene10:42:59 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Ostale vijesti Ostalo Boxing IZBORI ZA VIJEĆA MJESNIH ODBORA Objavljene kandidacijske liste

IZBORI ZA VIJEĆA MJESNIH ODBORA Objavljene kandidacijske liste


U gradu Lepoglavi će se 24. svibnja održati Izbori za članove 11 vijeća mjesnih odbora. 
Izborno je povjerenstvo objavilo kandidacijske liste za svih 11 mjesnih odbora.


Mjesni odbor Lepoglava

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Anka Žulić

1. Anka Žulić, Ivana Belostenca 9, 42250 Lepoglava
2. Tomislav Funda, Ulica Sestranec 57, 42250 Lepoglava
3. Darija Rogina, Augusta Šenoe 4, 42250 Lepoglava
4. Sabina Hunjek, Sestranec 77, 42250 Lepoglava
5. Mladen Juriša, A. Stepinca 95, 42250 Lepoglava
6. Mirko Marković, Ulica Sv. Ivana 1, 42250 Lepoglava
7. Darko Božak, Antuna Mihanovića 9, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Marija Ribić

1. Marija Ribić, Trg kralja Tomislava 5, 42250 Lepoglava
2. Boris Žulić, A. Stepinca 19, 42250 Lepoglava
3. Marjan Kuča, Gorica 28, 42250 Lepoglava
4. Ružica Kučar, Bana Jelačića 15, 42250 Lepoglava
5. Danijel Kihas, Bana Jelačića 11, 42250 Lepoglava
6. Antun Žulić, Bana Jelačića 7 A, 42250 Lepoglava
7. Siniša Šamec, Antuna Mihanovića 3, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Marija Sambol

1. Marija Sambol, Ulica Matije Gupca 2, 42250 Lepoglava
2. Danijela Ciglar, Ulica Augusta Šenoe 3, 42250 Lepoglava
3. Dražen Breški, Trg kralja Tomislava 6, 42250 Lepoglava
4. Mirna Kos, Sestranec 17, 42250 Lepoglava
5. Štefanija Paljak, Trg kralja Tomislava 2, 42250 Lepoglava
6. Srđan Odobašić, Ulica Antuna Mihanovića 5, 42250 Lepoglava
7. Igor Vresk, Kardinala Alojzija Stepinca 89, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Lepoglavska Ves

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Josipa Golubić

1. Josipa Golubić, Budim 25, 42250 Lepoglava
2. Drago Kramarić, Budim 5 A, 42250 Lepoglava
3. Stjepan Druško, Braće Radića 13, 42250 Lepoglava
4. Darko Hehet, Gečkovec 5, 42250 Lepoglava
5. Zdenko Šmuc, Hrvatskih pavlina 54, 42250 Lepoglava
6. Dragutin Paska, Hrvatskih pavlina 50, 42250 Lepoglava
7. Silvija Močić, Hrvatskih pavlina 37, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Ivan Dubovečak

1. Ivan Dubovečak, Braće Radića 18 A, 42250 Lepoglava
2. Zlatko Hehet, Gečkovec 42, 42250 Lepoglava
3. Vladimir Hehet, Gečkovec 11, 42250 Lepoglava
4. Mario Žuliček, Čret 26, 42250 Lepoglava
5. Doroteja Risek, Ulica Jeles 9, 42250 Lepoglava
6. Dragutin Pepelnik, Ulica Borje 4, 42250 Lepoglava
7. Marko Migač, Ljudevita Gaja 1, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Marijan Božak

1. Marijan Božak, Ljudevita Gaja 5, 42250 Lepoglava
2. Robert Vrtar, Budim 62, 42250 Lepoglava
3. Dražen Čretni, Čret 13, 42250 Lepoglava
4. Nino Husnjak, Vinogradska ulica 16, 42250 Lepoglava
5. Dražen Ježek, Frankopanska 11 A, 42250 Lepoglava
6. Davor Breški, Ulica Braće Radića 64, 42250 Lepoglava
7. Matija Druško, Ulica Braće Radić 42, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Purga

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Nenad Novak

1. Nenad Novak, Ivana Mažuranića 4 A, 42250 Lepoglava
2. Josip Dubovečak, Purga 34, 42250 Lepoglava
3. Kristina Župančić, Ivana Mažuranića 17, 42250 Lepoglava
4. Mladen Ficko, Eugena Kvaternika 29, 42250 Lepoglava
5. Danijel Rudec, Purga 56, 42250 Lepoglava
6. Ivan Sukreški, Eugena Kvaternika 21, 42250 Lepoglava
7. Valent Ratkaj, A. G. Matoša 29, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Ivan Hojsak

1. Ivan Hojsak, Ivana Rangera 21, 42250 Lepoglava
2. Damir Funda, Ivana Mažuranića 6, 42250 Lepoglava
3. Alojz Gredelj, Trakošćanska ulica 32, 42250 Lepoglava
4. Danijel Pečevski, Ulica A. G. Matoša 10, 42250 Lepoglava
5. Rajko Sambol, Eugena Kvaternika 8 A, 42250 Lepoglava
6. Valentina Berlić, Trakošćanska 21, 42250 Lepoglava
7. Tomislav Hojsak, Purga 43, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Željko Šoštarić

1. Željko Šoštarić, Trakošćanska ulica 17, 42250 Lepoglava
2. Vjekoslav Pečevski, Trakošćanska 3, 42250 Lepoglava
3. Boris Botković, Eugena Kvaternika 33, 42250 Lepoglava
4. Stjepan Cerovečki, Trakošćanska 6 A, 42250 Lepoglava
5. Miroslav Pečevski, Purga 12/1, 42250 Lepoglava
6. Mato Dubovečak, Trakošćanska 14, 42250 Lepoglava
7. Stjepan Andreić, Ulica Purga 38, 42250 Lepoglava

 

 Mjesni odbor Viletinec - Vulišinec

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Marijan Bistrović

1. Marijan Bistrović, Viletinec 47, 42250 Lepoglava
2. Josip Škorak, Vulišinec 17, 42250 Lepoglava
3. Danijel Keder, Vulišinec 63, 42250 Lepoglava
4. Stjepan Bistrović, Viletinec 36, 42250 Lepoglava
5. Franjo Ribić, Vulišinec 68, 42250 Lepoglava
6. Milan Ribić, Vulišinec 76 A, 42250 Lepoglava
7. Vladimir Đula, Vulišinec 58 C, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Božica Kelemenić

1. Božica Kelemenić, Vulišinec 2 B, 42250 Lepoglava
2. Stjepan Špiranec, Viletinec 55, 42250 Lepoglava
3. Siniša Štefičar, Vulišinec 2 E, 42250 Lepoglava
4. Ivan Kos, Vulišinec 41, 42250 Lepoglava
5. Josip Marčec, Vulišinec 75, 42250 Lepoglava
6. Jagoda Kolenko, Vulišinec 37, 42250 Lepoglava
7. Josip Šumiga, Vulišinec 27, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Očura

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Alen Mađar

1. Alen Mađar, Adama i Katarine Patačić 10, 42250 Lepoglava
2. Tomo Jakop, Šumec 6, 42250 Lepoglava
3. Dario Marković, Adama i Katarine Patačić 2, 42250 Lepoglava
4. Silvija Dubovečak, Očura 40, 42250 Lepoglava
5. Stjepan Picek, Muričevec 8, 42250 Lepoglava
6. Srečko Bačak, Muričevec 49, 42250 Lepoglava
7. Ivana Galić, Muričevec 32, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Josip Husnjak

1. Josip Husnjak, Muričevec 29 B, 42250 Lepoglava
2. Biserka Brežnjak, Zagorska 36, 42250 Lepoglava
3. Vesna Bajsić Lončar, Očura 6, 42250 Lepoglava
4. Dario Mađar, Očura 21, 42250 Lepoglava
5. Ljubica Dubovečak, Adama i Katarine Patačić 8 B, 42250 Lepoglava
6. Vlatko Dubovečak, Šumec 5, 42250 Lepoglava
7. Stjepan Barlek, Očura 37 F, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Velimir Murić

1. Velimir Murić, Očura 43, 42250 Lepoglava
2. Elizabeta Husnjak, Muričevec 26 B, 42250 Lepoglava
3. Boris Dretar, Zagorska 32, 42250 Lepoglava
4. Dejan Štefuljak, Šumec 4, 42250 Lepoglava
5. Rudolf Štefuljak, Šumec 4, 42250 Lepoglava
6. Josip Murić, Očura 44 B, 42250 Lepoglava
7. Damir Barlek, Očura 45, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Kamenica

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Robert Maček

1. Robert Maček, Kamenica 26, 42250 Lepoglava
2. Ivan Šantalab, Crkovec 57, 42250 Lepoglava
3. Nadica Novak, Kamenički Vrhovec 21, 42250 Lepoglava
4. Branko Musulin, Crkovec 84, 42250 Lepoglava
5. Mario Kelemen, Kamenički Vrhovec 39, 42250 Lepoglava
6. Tomislav Rodek, Kamenica 22, 42250 Lepoglava
7. Josip Rešetar, Crkovec 39, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Zorislav Rodek

1. Zorislav Rodek, Kamenica 52 A, 42250 Lepoglava
2. Stjepan Kapustić, Kamenički Vrhovec 26, 42250 Lepoglava
3. Ivan Erdec, Crkovec 10, 42250 Lepoglava
4. Kornelija Cikač, Kamenica 14, 42250 Lepoglava
5. Dražen Novak, Kamenički Vrhovec 38 A, 42250 Lepoglava
6. Mladen Šantalab, Crkovec 52, 42250 Lepoglava
7. Mihaela Grd, Kamenički Vrhovec 55 F, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Ivan Petak

1. Ivan Petak, Kamenički Vrhovec 55 D, 42250 Lepoglava
2. Dragutin Botković, Kamenički Vrhovec 55 H, 42250 Lepoglava
3. Marijan Erdec, Crkovec 12, 42250 Lepoglava
4. Valent Kelemen, Kamenički Vrhovec 55 A, 42250 Lepoglava
5. Slavko Grd, Crkovec 7, 42250 Lepoglava
6. Josip Botković, Kamenički Vrhovec 55 K, 42250 Lepoglava
7. Neven Patrčević, Kamenica 21, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Kameničko Podgorje

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Zdravko Škrbec

1. Zdravko Škrbec, Kameničko Podgorje 102, 42250 Lepoglava
2. Branko Bakšaj, Kameničko Podgorje 100, 42250 Lepoglava
3. Branko Oreški, Kameničko Podgorje 45, 42250 Lepoglava
4. Stjepan Ježovita, Žarovnica 222, 42250 Lepoglava
5. Dario Ježovita, Kameničko Podgorje 105, 42250 Lepoglava
6. Predrag Ježovita, Kameničko Podgorje 105, 42250 Lepoglava
7. Neven Škrbec, Kameničko Podgorje 102, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Stjepan Juren

1. Stjepan Juren, Kameničko Podgorje 58, 42250 Lepoglava
2. Zvonko Galić, Kameničko Podgorje 41, 42250 Lepoglava
3. Siniša Vida, Kameničko Podgorje 71 C, 42250 Lepoglava
4. Josip Cikač, Kameničko Podgorje 22, 42250 Lepoglava
5. Gojko Škrbec, Kameničko Podgorje 102 A, 42250 Lepoglava
6. Stjepan Berend, Kameničko Podgorje 65 B, 42250 Lepoglava
7. Maja Juren, Kameničko Podgorje 49 A, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNI ODBOR KAMENIČKO PODGORJE
Nositelj: Adam Jug

1. Adam Jug, Kameničko Podgorje 111, 42250 Lepoglava
2. Silvestar Držaić, Kameničko Podgorje 12 a, 42250 Lepoglava
3. Stjepan Škrbec, Kameničko Podgorje 102 A, 42250 Lepoglava
4. Adam Ban, Kameničko Podgorje 108, 42250 Lepoglava
5. Josip Strupar, Kameničko Podgorje 3, 42250 Lepoglava
6. Martina Ježovita, Žarovnica 222, 42250 Lepoglava
7. Stjepan Oreški, Kameničko Podgorje 57, 42250 Lepoglava

4. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Davor Galić

1. Davor Galić, Kameničko Podgorje 41, 42250 Lepoglava
2. Željko Juren, Kameničko Podgorje 71 A, 42250 Lepoglava
3. Dražen Hiržin, Kameničko Podgorje 92, 42250 Lepoglava
4. Marijana Ježovita, Kameničko Podgorje 105, 42250 Lepoglava
5. Ljuba Ban, Kameničko Podgorje 130, 42250 Lepoglava
6. Biserko Pomper, Kameničko Podgorje 130, 42250 Lepoglava
7. Goran Galić, Kameničko Podgorje 41, 42250 Lepoglava

 

 Mjesni odbor Donja Višnjica

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Mario Galinec

1. Mario Galinec, Donja Višnjica 64, 42250 Lepoglava
2. Jožef Jakop, Donja Višnjica 154 C, 42250 Lepoglava
3. Dušan Prašnički, Donja Višnjica 107, 42250 Lepoglava
4. Igor Lončarek, Donja Višnjica 39, 42250 Lepoglava
5. Dejan Fijačko, Donja Višnjica 105 B, 42250 Lepoglava
6. Franjo Zagoranski, Donja Višnjica 132 C, 42250 Lepoglava
7. Anton Car, Donja Višnjica 51, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Mario Hudin

1. Mario Hudin, Donja Višnjica 4D, 42250 Lepoglava
2. Slavica Cingesar, Donja Višnjica 155, 42250 Lepoglava
3. Željko Hiržin, Donja Višnjica 105, 42250 Lepoglava
4. Blaž Jakopiček, Donja Višnjica 61 C, 42250 Lepoglava
5. Stjepan Lončarek, Donja Višnjica 136, 42250 Lepoglava
6. Kristijan Križanec, Donja Višnjica 12, 42250 Lepoglava
7. Stjepan Ferčec, Donja Višnjica 82, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Florijan Biškup
1. Florijan Biškup, Donja Višnjica 6 B, 42250 Lepoglava
2. Barbara Knežević, Donja Višnjica 19 A, 42250 Lepoglava
3. Snježana Jug, Donja VIšnjica 124, 42250 Lepoglava
4. Darko Visinski, Donja Višnjica 1 K, 42250 Lepoglava
5. Dragutin Križanec, Donja Višnjica 46, 42250 Lepoglava
6. Damir Vorih, Donja Višnjica 50, 42250 Lepoglava
7. Predrag Kolarek, Donja Višnjica 70, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Gornja Višnjica

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Robert Dukarić

1. Robert Dukarić, Bednjica 29, 42250 Lepoglava
2. Ivan Kujavec, Jazbina Višnjička 18, 42250 Lepoglava
3. Josip Pintarić, Gornja Višnjica 59 L, 42250 Lepoglava
4. Dragutin Herceg, Zalužje 5 A, 42250 Lepoglava
5. Josip Glavica, Gornja Višnjica 1 D, 42250 Lepoglava
6. Damir Kotarščak, Gornja Višnjica 33, 42250 Lepoglava
7. Ivan Pintarić, Bednjica 17, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Krunoslav Križanec

1. Krunoslav Križanec, Gornja Višnjica 1 F, 42250 Lepoglava
2. Anka Visinski, Bednjica 57, 42250 Lepoglava
3. Stjepan Bednjički, Gornja Višnjica 22, 42250 Lepoglava
4. Zlatko Plemeniti, Gornja Višnjica 26, 42250 Lepoglava
5. Željko Zgrebec, Gornja Višnjica 1 E, 42250 Lepoglava
6. Bojan Franc, Gornja Višnjica 21, 42250 Lepoglava
7. Đurđica Križanec, Gornja Višnjica 1 F, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Ivan Visinski

1. Ivan Visinski, Gornja Višnjica 38 B, 42250 Lepoglava
2. Štefan Plemeniti, Gornja Višnjica 25, 42250 Lepoglava
3. Zdravko Pintarić, Gornja Višnjica 61, 42250 Lepoglava
4. Dragutin Dukarić, Gornja Višnjica 47, 42250 Lepoglava
5. Josip Plemeniti, Gornja Višnjica 23, 42250 Lepoglava
6. Andro Hudin, Gornja Višnjica 62, 42250 Lepoglava
7. Goran Plemeniti, Bednjica 5 A, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Zlogonje

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Stjepan Prašnički

1. Stjepan Prašnički, Zlogonje 14, 42250 Lepoglava
2. Josip Čelig, Zlogonje 140, 42250 Lepoglava
3. Ivan Milešić, Zlogonje 51, 42250 Lepoglava
4. Zlatko Jurenec, Zlogonje 135, 42250 Lepoglava
5. Antun Debeljak, Zlogonje 48 C, 42250 Lepoglava
6. Darko Fogec, Zlogonje 9 A, 42250 Lepoglava
7. Davor Prašnički, Zlogonje 14, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Stjepan Jakopiček

1. Stjepan Jakopiček, Zlogonje 26 A , 42250 Lepoglava
2. Stjepan Bosilj, Zlogonje 98 A, 42250 Lepoglava
3. Dubravko Prašnički, Zlogonje 65, 42250 Lepoglava
4. Bojan Hrženjak, Zlogonje 133, 42250 Lepoglava
5. Josip Čelig, Zlogonje 96, 42250 Lepoglava
6. Josip Husnjak, Zlogonje 11 D, 42250 Lepoglava
7. Jožica Hrženjak, Zlogonje 7, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI – REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Mihalj Biškup

1. Mihalj Biškup, Zlogonje 64 C, 42250 Lepoglava
2. Darko Žebec, Zlogonje 90, 42250 Lepoglava
3. Matija Bosilj, Zlogonje 98 A, 42250 Lepoglava
4. Martina Vrabec, Zlogonje 100, 42250 Lepoglava
5. Andrija Galinec, Zlogonje 113, 42250 Lepoglava
6. Mario Vorih, Zlogonje 35 D, 42250 Lepoglava
7. Dario Žebec, Zlogonje 90, 42250 Lepoglava

 

Mjesni odbor Žarovnica

1. KANDIDACIJSKA LISTA HRVATSKE DEMOKRATSKE ZAJEDNICE- HDZ
Nositelj: Ivan Šantalab

1. Ivan Šantalab, Žarovnica 106, 42250 Lepoglava
2. Željko Mežnarić, Žarovnica 231, 42250 Lepoglava
3. Ivica Jakopović, Žarovnica 23 B, 42250 Lepoglava
4. Josip Antekolović, Žarovnica 197, 42250 Lepoglava
5. Valent Jug, Žarovnica 157, 42250 Lepoglava
6. Mladen Fogec, Žarovnica 107, 42250 Lepoglava
7. Srečko Školnik, Žarovnica 152, 42250 Lepoglava

2. KANDIDACIJSKA LISTA
HRVATSKE NARODNE STRANKE – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS,
HRVATSKE STRANKE UMIROVLJENIKA – HSU,
SOCIJALDEMOKRATSKE PARTIJE HRVATSKE – SDP
Nositelj: Stjepan Vresk

1. Stjepan Vresk, Žarovnica 119 , 42250 Lepoglava
2. Ivan Jug, Žarovnica 26 C, 42250 Lepoglava
3. Predrag Maček, Žarovnica 177, 42250 Lepoglava
4. Štefanija Jakopović, Žarovnica 24, 42250 Lepoglava
5. Stjepan Držaić, Žarovnica 135 A, 42250 Lepoglava
6. Vlado Kišićek, Žarovnica 111 C, 42250 Lepoglava
7. Natalija Cikač, Žarovnica 62, 42250 Lepoglava

3. KANDIDACIJSKA LISTA
NARODNE STRANKE – REFORMISTI - REFORMISTI
HRVATSKE SELJAČKE STRANKE – HSS
Nositelj: Stjepan Črepinko

1. Stjepan Črepinko, Žarovnica 3 B, 42250 Lepoglava
2. Sanja Jug, Žarovnica 160, 42250 Lepoglava
3. Ivan Galović, Žarovnica 191 B, 42250 Lepoglava
4. Branko Huđ, Žarovnica 85, 42250 Lepoglava,
5. Marko Čanžar, Žarovnica 174, 42250 Lepoglava
6. Hrvoje Husnjak, Žarovnica 22, 42250 Lepoglava
7. Mijo Šaško, Žarovnica 69, 42250 Lepoglava